Klika słów na mój temat


Jestem młodą, pełną życia i energii studentką turystyki i rekreacji. Mieszkam w Bydgoszczy i w chwili obecnej zajmuję się uczęszczaniem na wykłady, czytaniem sporych ilości książek, nauką języków obcych, robieniem zdjęć no i prowadzeniem bloga. Sam blog powstał po to, by znaleźć motywację i w gronie ludzi z podobnymi zainteresowaniami i pasjami rozwijać się w różnych aspektach mojego życia. Aktualnie jest rozwijany a jego tematyka poszerzana, ale nadal jestem dużą fanką samorozwoju i nadal o nim piszę i będę o nim pisać. Jestem osobą bardzo ambitną, aczkolwiek często przeszkadza mi lenistwo. Walczę z nim każdego dnia, by udowodnić sobie i innym, że mogę osiągnąć wszystko, co tylko sobie wymarzę. A marzy mi się wiele: od podróży w różne miejsca na Ziemi - zarówno te bliskie jak i odległe - aż po umiejętność porozumiewania się biegle przynajmniej w pięciu językach obcych.

Czytam głównie fantastykę i literaturę podróżniczą, ale staram się być otwarta na różne gatunki, więc ujrzeć tutaj można opinie na temat poradników, kryminałów, erotyków, biografii i innych. Jeżeli chodzi o języki obce to dość dobrze potrafię posługiwać się językiem angielskim a walczę z hiszpańskim i niemieckim. Często piszę o różnego rodzaju materiałach do nauki języków obcych: podręcznikach, magazynach językowych, portalach internetowych.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości, czy zwyczajnie chciałbyś po prostu pogadać nie bój się i napisz do mnie na maila. Lubię, gdy moi czytelnicy do mnie piszą i próbują zbudować jakąś głębszą relację niż raz na jakiś czas pozostawiony komentarz czy pozostanie anonimem, do którego nie ma nawet jak się zgłosić. Jestem otwarta na ludzi i nowe znajomości, więc możesz pisać nawet z pierdołami ;) Nie zawsze odpowiadam tego samego dnia, bo nie zawsze mam na to czas, ale staram się to robić jak najszybciej. Jeżeli sprawa jest priorytetowa to możesz liczyć na szybką odpowiedź, ponieważ maile sprawdzam na bieżąco w telefonie.

pchmielewska.blog@gmail.com