22 stycznia 2012

56 309,39...

...tyle moja szkoła oficjalnie zebrała na rzecz WOŚP. Spośród ponad 60 wolontariuszy, ja znalazłam się na 10 miejscu. Uzbierałam 1118zł z czego jestem bardzo zadowolona, gdyż jest to mój osobisty rekord.

Wolontariuszem byłam już 6 raz. Co roku od 6 lat wychodzę z puszką, zbieram pieniądze i świetnie się bawię. A jak jest z Wami? Angażujecie się w takie akcje? Jesteście wolontariuszami, wrzucacie jedynie pieniążki czy kompletnie Was to nie obchodzi?

14 stycznia 2012

Pierwsza praca

Każdy kto ma już za sobą swoją pierwszą pracę na pewno w jakiś sposób ją wspomina. Jedni lepiej, drudzy gorzej, ale mają to doświadczenie za sobą. Zazwyczaj zaczyna się na ulotkach czy na stoiskach w markecie jako hostessa, mi się udało znaleźć coś innego. Moja pierwsza praca trwała 8 dni. Od soboty 17.12 do 24.12 2011r., 8 dni po 5 godzin. Doświadczenie to wspominam z uśmiechem na twarzy. Początkowo było dosyć ciężko, gdyż była to praca non stop na stojąco, więc początki były trudne i wracałam do domu strasznie zmęczona, ale po 3/4 dniach się przyzwyczaiłam. Jeżeli chodzi o zakres moich obowiązków to był on różny. Zatrudniona zostałam na umowę zlecenie i miałam pakować towar klientom w siateczki, taka po prostu przedświąteczna pomoc ;)