22 października 2014

Strażnicy historii. Chiński Ekspress – Damian Dibben


Trzeci tom serii przygód Jake’a Djonesa i jego przyjaciół należących do Tajnych Służb Straży Historii, stowarzyszenia, którego członkowie podróżują przez stulecia, aby udaremnić poczynania złoczyńców manipulujących przy dziejach świata. Tym razem miejscem trzymającej w napięciu akcji będą XVII-wieczny Londyn i egzotyczny Kanton, a bohaterowie szukają klejnotu zwanego Lazuli Serpent, dającego władzę nad oceanami.
Damian Dibben stworzył serię, która nie powala oryginalnością, która nie sprawia, że chce się rzucić wszystkie obowiązki i zanurzyć w lekturze, która nie sprawia, że wszystkie przeczytane wcześniej książki stają się bezbarwne. Nie napisał też książki, którą powinno porównywać się do Harrego Pottera, chociaż zrobił to The Observer. Napisał jednak serię, która w niesamowicie barwny sposób pokazuje dzieje historii i sprawia, że wręcz zanurzamy się w przedstawionym świecie.


BLOG ZOSTAŁ PRZENIESIONY, WIĘC W CELU PRZECZYTANIA POZOSTAŁEJ CZĘŚCI POSTA I OBEJRZENIA RELACJI FOTOGRAFICZNEJ, KLIKNIJ PROSZĘ W TEN LINK.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza