30 czerwca 2012

PODSUMOWANIE: Podsumowanie matur ;)Matura, matura i po maturach... a nawet wyniki już przyszły! W życiu nie powiedziałabym, że ten czas tak szybko zleci. Już dwa miesiące "siedzę w domu" i wypoczywam. Przyznam szczerze, że przetrwałam czas oczekiwań i nie sądziłam, że to wszystko będzie tak na spokojnie. Dopiero wczoraj obudziłam się z bólem brzucha - cała zestresowana! Ostatecznie złożyłam aplikację na jedną uczelnię, na jeden kierunek (ale ten temat rozwinę już w lipcu przy okazji kwalifikacji wstępnej ;)), więc wszystko zależy od tych procentów.

Więc... jestem bardzo zadowolona z moich wyników! Każdy jeden pobiłam względem próbnych matur i nawet Polski, którego tak bardzo się bałam poszedł mi przyzwoicie (jak na moje wymagania). Geografia mogłaby wypaść troszkę lepiej, ale to już tylko mogę mieć pretensje do siebie, że się wystarczająco nie przyłożyłam. A moje wyniki kształtują się następująco:

Ustne matury (o nich już wspominałam):
Polski - 75%
Angielski - 100%

Pisemne:
Polski - 66%
Matematyka - 94%
Angielski PP - 96%
Angielski PR - 88%
Geografia - 68%

Myślę, że nie jest źle, a nawet powiedziałabym, że jest całkiem nieźle. Dowiedziałam się też, że cała moja szkoła zdała, więc jest super! A jak Wam poszło w tym roku, bądź w latach ubiegłych? Chwalcie się!

16 komentarzy:

 1. Gratuluję takich wyników ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze, że jesteś zadowolona :). Ja odbieranie wyników matur wspominam niezbyt dobrze, bo moja była szkoła lubi robić z takich okazji niezłą szopkę :/. Organizowany jest z tej okazji apel i wyczytywane wyniki wszystkich osób, które zdobyły powyżej 80% z danych przedmiotów, co nie było wcale przyjemne, wolałabym odebrać świadectwo i tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas Pani dyrektor wyczytywała jedynie 100%, ale poszło dość sprawnie ;) I tak, jestem zadowolona, egzaminy za mną, mogę już na spokojnie wypoczywać i uczyć się języków ;)

   Usuń
 3. Gratuluję, bardzo ładne wyniki :).

  Ty mówisz, że Ci czas szybko zleciał, a co ja mam powiedzieć, jak sobie niedawno uświadomiłam, że ja to przeżyłam aż trzy lata temu, a jak to by było tak niedawno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pewnie też "za moment" uświadomię sobie, że to było rok/trzy/dziesięć temu ;)

   Usuń
 4. Serdecznie gratuluję, bardzo ładnie Ci poszło!:) Ja niestety już nawet nie pamiętam swoich wyników..;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również jestem ze swoich wyników zadowolona. Cieszę się, że moja rzetelna trzyletnia praca zaowocowała. :)

  Ustne:
  - polski - 100%
  - angielski - 100%

  Pisemne:
  - polski - P 93%, R 80%
  - matma - P 86%
  - angielski - P 96%, R 86%
  - historia - R 58%
  - wos - R 80%

  Życzę dostania się na Twój wymarzony kierunek, pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to najważniejsze, żeby wiedzieć, że ten czas nie poszedł na marne! Wyniki masz świetne i jak najbardziej możesz być z nich zadowolona ;)

   Usuń
 6. teraz już z górki! :) ważne, że matury przechodzą do Twojej historii :))))

  OdpowiedzUsuń
 7. A możesz zdradzić już teraz jaki to kierunek? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ;) Turystyka i rekreacja. Już jakiś czas temu pisałam, że się tam wybieram i zdania nie zmieniłam ;) Obstawiam przy tym kierunku ;)

   Usuń
 8. super wyniki, gratuluję :) No i trzymam kciuki za dostanie się na wymarzony kierunek

  OdpowiedzUsuń