30 grudnia 2012

¡Feliz Año Nuevo! [2]


Sama nie wierzę, że już po raz drugi piszę tego rodzaju post. Czas leci tak niesamowicie szybko a ja nie sądziłam, że mój blog przetrwa nawet pół roku. A za sześć miesięcy będzie miał już dwa latka. Przy tej okazji chciałam Wam podziękować za wszystkie odwiedziny i napisane komentarze. Nie raz i nie dwa mnie wsparliście, podpowiedzieliście co zrobić, czy pocieszyliście! Jakby nie było, blog w pewnym stopniu odmienił moje życie, z czego bardzo się cieszę ;) Ale nie czas na takie ckliwe przemyślenia - na nie będzie czas w urodziny bloga ;) Teraz jest czas podsumowań i wyznaczania kolejnych celów. Nie będę wszystkiego opisywać, bo w odpowiedniej zakładce w menu możecie sprawdzić co i jak mi poszło, ile zrobiłam a ile nie, ale chciałabym tak nawet sama dla siebie, jeżeli Was to nie interesuje, zrobić podsumowanie.

Jeżeli chodzi o języki to zrobiłam mniej niż planowałam. Nie jest źle, ale mam sobie sporo do zarzucenia. Wiem przynajmniej co zrobię inaczej w nowym roku i jak podejdę do nauki. 

Jeżeli chodzi o inne plany to zrobiłam zdecydowanie mniej niż planowałam. Zdecydowanym sukcesem jest czytanie książek. Zaplanowałam ich min. 15 na rok a wyszło ok. 80 ;) Poza tym, dostałam się na wymarzone studia, zmieniłam otoczenie i poznałam ludzi, którzy mnie inspirują no i ruszyłam tyłek z domu. Ogromną klapą okazała się m.in. nauka gotowania, zrzucenie kilogramów.

O planach na kolejny rok na razie nie będę pisać, bo nadal je przygotowuję. Po nowym roku na pewno zamieszczę odpowiedni wpis i podzielę się tym, do czego będę zmierzać ;) 

Dziękuję Wam za ten rok i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na kolejny! Życzę Wam dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń i wielu czytelników Waszych blogów. Niech wszystkie Wasze pragnienia zostaną spełnione bądź kroki do ich spełnienia zrobione w nadchodzącym roku ;) Do "usłyszenia" za rok! :*


5 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za Twoje plany w przyszłym roku :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia w tworzeniu celów na kolejny rok. Sama wiem jak trudno jest czasem je wszystkie zebrać, a potem zrealizować ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Ci wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za Twoje cele i postanowienia :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również życzę Szczęśliwego Nowego Roku i powodzenia w tworzeniu planów na kolejny rok. Z doświadczenia wiem, że trzeba wszystko dobrze przemyśleć by miało to ręce i nogi. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ty przeczytałaś 80 książek, a ja z ledwością 30 z braku czasu :) życzę Ci, abyś zrealizowała swoje wszystkie plany - te bardziej realne i te wydające się niemożliwymi do zrealizowania. :)

  OdpowiedzUsuń