7 grudnia 2012

Paulaaaa rozda prezenty! ;)

Z okazji nadchodzących świąt, chciałabym obdarować Was, czytelników mojego bloga kilkoma prezentami! Oczywiście prezenty będą miały postać książek i mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu ;)
 
Przy takich okazjach zwykłam nagradzać moich stałych czytelników, tak więc, obserwatorzy bloga - miejcie się na baczności! To właśnie Wy będziecie mieli okazję zgarnąć kilka naprawdę ciekawych tytułów!! Konkursy będą dotyczyć tylko Was! (Jeżeli ktoś jeszcze nie jest obserwatorem a podczytuje, to ma czas do ogłoszenia informacji o konkursach!) Informacje o tym, co zrobić i co można wygrać będą pojawiać się w przyszłym tygodniu a książki mam nadzieję, że dotrą do Was jeszcze przed świętami!
 
Mam tylko nadzieję, że chętni na nagrody będą i nagrody się spodobają ;) A jutro powinien się pojawić na blogu stosik ze zdobyczami listopada ;)
 

9 komentarzy:

 1. Czekam z niecierpliwością. Twojego bloga obserwuję już (bodajże) od wakacji, a posty również staram się komentować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak! Tak! Tak! Kochamy ksiażki <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo jestem ciekawa co planujesz :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nasz Święty Mikołaj, no no. ;) Jestem ciekawa, co zaplanowałaś!

  OdpowiedzUsuń
 5. Będą chętni, będą :D Ciekawa jestem, jakie to niespodzianki będą :D

  OdpowiedzUsuń
 6. No ciekawe co tam wymyśliłaś ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale fajnie! Ciekawa jestem, co tu uknułaś :>>> Będę niecierpliwie czekać na konkurs, a jakże by inaczej! Zwłaszcza, że podpatruję Cię już od jakiegoś czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. też zaliczam się do tych czytająco-komentujących ;D chcę prezent bo mikołaj mnie nie odwiedził ^^ :D

  OdpowiedzUsuń