2 grudnia 2012

PODSUMOWANIE: Pierwsze kolokwium już za mną...


No i było i minęło! Myślałam, że będzie o wiele gorzej, że bardziej się zestresuję. Chociaż przyznam, że jak usłyszałam pytania, na które na pierwszy rzut oka nie znałam odpowiedzi, serce zabiło mi mocniej. Były cztery, teoretycznie krótkie, proste i przyjemne. Niestety takie nie były, bo z sześciu grup moja była ostatnia i dostała najgorszy zestaw. W każdym razie napisanie kolokwium zajęło mi minutę. Tak, minutę. Sprawdzenie i upewnienie się, że wszystko jest ok i nic więcej sobie nie przypomnę kolejne trzy. Po niecałych pięciu miałam już wszystko za sobą. Wszystko ze mnie zeszło, cieszyłam się, że było minęło i byłam przekonana, że raczej zaliczyłam i ominie mnie poprawka - a to było dla mnie najważniejsze ;) 

Ostatnio dostałam wyniki i tylko dlatego piszę ten post, bo naprawdę jestem z siebie dumna - dostałam 5! Kompletnie się tego nie spodziewałam, więc bardzo mnie to ucieszyło! Kolejne kolokwium zapowiedziane jest na 3 stycznia i mam nadzieję, że również uda się dostać 5, ponieważ wtedy będę zwolniona z egzaminu w czasie sesji! Byłoby super!

Dzisiaj tak krótko, po prostu musiałam się pochwalić! Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe ;)

12 komentarzy:

 1. Gratuluję! Obyś z następnego dostała również 5!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma to jak dobry początek!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję dobrego wyniki, powodzenia w następnym kolokwium! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! No to dostałaś kopa motywującego, co? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojjj tak! Bardzo mnie to zmotywowało ;) Chcę więcej no i mam do tego motywację! :D

   Usuń
 5. gratulacje. ja na studiach miałem tylko jedna piatke i to z przedmiotu, ktory wszyscy nienawidza bo go nie rozumieja, co mnie cieszylo jeszcze bardziej. powodzenia na dzisiejszym kolokwium. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i Twój komentarz uświadomił mnie o błędzie w poście. Chodziło o 3 stycznia, nie grudnia, chociaż jutro mam kolokwium z angielskiego. W każdym razie nie dziękuję (już na zapas) ;)

   Też by mnie cieszyło, gdybym miała piątkę z czegoś, czego nikt nie ogarnia :D

   Usuń
 6. Również gratuluje! Powodzenia w styczniu:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje :) Trzymam kciuki za kolejne kolokwium ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję, fajnie że Ci dobrze idzie na studiach, satysfakcja z dobrze wykonanej roboty to na prawdę świetna rzecz :)

  OdpowiedzUsuń