25 czerwca 2013

LITERATURA: Premiera. Wiatr – Jaskółczy lot, Miriam DubiniTĘSKNIĘ ZA TOBĄ
Wiadomość wyświetliła się na ekranie komórki. Była od Grety. Tylko te trzy słowa, bez podpisu, bez buziek, bez wykrzykników, ale zupełnie wystarczyło, aby serce Anselma wykonało salto. Jego palce natychmiast wystukały odpowiedź.
PRZYJEDŹ

Greta ma wyścigówkę i dom, który zbyt często bywa pusty. Nie lubi mieć z górki, nie znosi szkoły, za to uwielbia pędzić z wiatrem i kocha Anselma. Jest nieuchwytna i zachwycająca jak obłoki na niebie.

Emma jest Holenderką i jeździ na holenderce, sama jest piękna, jej rower już mniej. Mieszka we wspaniałej willi w centrum Rzymu. Ma czwórki z włoskiego, matkę dbającą o pozory i kilka krzywd do wybaczenia.

Lucia ma wielką rodzinę i dziecinny rower w kropki i kwiatki. To Sciagalle go tak dla niej wymalował, piętnastoletni artysta, najbardziej osobliwy z nich wszystkich.
Trzy przyjaciółki razem w jednej klasie i razem w warsztacie Anselma. Odnawiają swoje rowery snując marzenia o tym, co je jeszcze czeka. Anselmo potrafi odczytać przyszłość pisaną światłem na wietrze. Niestety, kiedy jego wzrok napotyka oczy Grety, wszystko rozpływa się w największej tajemnicy świata. To miłość.

 Ilość stron: 200
Oprawa: twarda
Autor: Miriam Dubini
Tłumaczenie: Kornelia Krzystek
ISBN: 978-83-63579-19-7
Format: 145 x 195
Data wydania: 25 czerwiec 2013
Cena: 34zł


5 komentarzy:

 1. Brzmi nieźle, szkoda, że na razie bez żadnej opinii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety bez opinii, jedynie zapowiedź a właściwie informacja o premierze. Wiem, że dużo osób na książkę czeka, stąd też informacja. Nie czytałam na razie nawet pierwszego tomu, więc niemożliwością jest zopiniowanie tego, ale jestem pewna, że wkrótce znajdzie się kilka osób, które o książce napiszą ;)

   Usuń
 2. W takim razie czekam na Twoją opinię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje się ciekawa, może się za nią chwycę.

  in-corner-with-book.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też czekam na jakąś opinię. :)

  OdpowiedzUsuń