13 września 2012

5 lat Zbrodni w Bibliotece!

Post ten weźmie udział w konkursie zorganizowanym dla Syndykalistów


Z okazji urodzin chciałabym wszystkim Syndykalistom oraz samemu portalowi życzyć wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i wielu kolejnych lat pracy portalu i z portalem! Naprawdę świetna robota!

Wszystkich, którzy do Syndykatu nie należą a chcieliby, serdecznie zapraszam! My nie gryziemy! ;)


Poza niewątpliwą rozrywką w odkrywaniu tajemnic portalu i zapoznawania się z coraz to nowszymi pozycjami kryminalnymi, możecie przystanąć na moment w przystani pod wdzięczną nazwą "Konkursy". Co jakiś czas macie możliwość zdobycia wielu ciekawych tytułów a z okazji pięciolecia portalu pojawiły się kąski, o których wielu z Was zapewne śni po nocach! Naprawdę warto na stronę zajrzeć i się z nią bliżej zaprzyjaźnić. A skoro już ten post się pojawił to leniuchom ułatwię zadanie i wrzucę kilka odnośników - zapraszam serdecznie!
Jeszcze raz zachęcam do dołączenia do Syndykalistów - o ile oczywiście kryminały, thrillery i horrory są w kanonie Waszych lektur ;) Jeżeli tak, to nie macie co czekać! 

Tak więc chciałam się zapytać, czy należycie już do ZwB albo czy myśleliście nad dołączeniem? Zaglądacie na portal, czy nie? Co o nim myślicie? Co Wam się na nim podoba, a co nie?
A może wcale go wcześniej nie znaliście? Dajcie znać jakie jest Wasze zdanie ;)

4 komentarze:

 1. Hej - wszystkiego najlepszego pięciolatkom życzę :) Nazwa brzmi znajomo - nieraz na blogach spotykam, kryminały czytam zwłaszcza Agatę Christie :) A jakie warunki trzeba spełnić aby przynależeć do ZwB ?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak naprawdę to żadnych szczególnych. Wystarczy, że klikniesz w banner, na którym widnieje napis "Przyłącz się do Syndykatu Zbrodni... w Bibliotece" a tam znajdziesz wszelkie informacje ;)

   Usuń
  2. No to zaraz kliknę :)

   Usuń
 2. Przeczytam czasem takie gatunki, ale żeby były moim priorytetem? Chyba nie. Dlatego nie przystąpiłam do ZwB. ;) Ale wszystkiego najlepszego życzę! :D

  OdpowiedzUsuń