22 maja 2013

Konkurs z Fabryką Słów cz.1 - pomożecie?


Cześć! Fabryka Słów zorganizowała kolejny konkurs i kolejne książki są do zgarnięcia! Nawet nie wiecie jak wielbię to wydawnictwo, więc będę wdzięczna za pomoc ;) 

O co chodzi?  
Przez pięć kolejnych dni będę publikowała fragmenty okładek książki, której premiera planowana jest na lipiec! Waszym zadaniem jest napisanie w komentarzu o jaką książkę chodzi (może macie jakieś pomysły?). Oczywiście jest to jedna z zapowiedzi Fabryki Słów! I tak, chodzi o to zdjęcie po lewej!

Tak więc z góry dziękuję za wszelkie komentarze i mam nadzieję, że mi pomożecie! A ja już znajdę sposób, żeby się odwdzięczyć! (Oczywiście książkowy sposób) ;)


8 komentarzy:

 1. Ja również się w to bawię i powiem tak. Większość stawia na Jadowską, ale coś mi taka lala do niej nie pasuje.
  Ja stawiam na nową PLUMKĘ :) Harda ósemka :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A powiem Ci, że to całkiem niezła opcja! Właśnie widziałam u innych, że większość stawia na Jadowską, ale też mi ten obrazek nie pasuje no i książka zapowiadana jest na wrzesień dopiero. W sumie do Śliweczki by pasowało! I tło jest żółte tak jak nowy tom - może to tył książki, czy coś? Bo dwa tomy pod rząd w podobnym odcieniu? Sama już nie wiem ;P

   Usuń
 2. Moja pierwsza myśl: ósmy tom Śliwki :) Aneta Jadowska pisała, że cykl o Dorze, łącznie z trzecim tomem i nowym wydaniem "Złodzieja dusz", jest bardzo zgrany. A do "Bogów..." ten obrazek mi za nic w świecie nie pasuje, więc stawiam na "Hard Eight" Janet Evanovich :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Hard Eight" Janet Evanovich

  OdpowiedzUsuń
 4. kolorystycznie i sama nie wiem... tak jakoś tak chyba "pazurowo" pasuje mi to do Janet Evanovich

  OdpowiedzUsuń
 5. "52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca" Jessica Brody

  OdpowiedzUsuń