21 grudnia 2013

Stosik nr 22Znów uzbierało mi się troszkę książek, więc postanowiłam je wszystkie razem zebrać i przekonać się na własne oczy, że znów przegięłam :O

Wszystko w porządku. Układamy sobie życie, Hołowni i Prokopa - od wydawnictwa Znak (OPINIA), tak samo Flirtując życiem, Danuty Stenki, Zimowe Sny, Richarda Paula Evansa, Ogród Kamili, Katarzyny Michalak oraz Małżeństwo we troje, Erica Emmanuela Schmitta. Gorączka 2 (OPINIA), Nieskończoność oraz nieobecne Alchemia miłości i Czerwień rubinu od wydawnictwa Egmont. Przysięga, Dziewczyna, którą kochały pioruny, Przywrócona, Przekraczając granice oraz Jesienne ognie złapane na wyprzedaży na stronie fabryka.pl. W pierścieniu ognia, Kłamca oraz Kłamca 2 pobrane z portalu finta.pl, Szklany tron z wymiany na LC, Zabójczyni i władca piratów, Tajemnica diabelskiego kręgu oraz Druga szansa od grupy wydawniczej Foksal. Seria Diabelskie maszyny od wydawnictwa MAG, natomiast nabytki językowe od Egmontu oraz Poltextu. O niemieckim samouczku było tutaj.

Ciekawi Was coś szczególnie? A może polecacie któreś książki, albo odradzacie inne? Aktualnie czytam Tajemnicę diabelskiego kręgu o której będzie po świętach a kolejną będzie Mechaniczny książę, więc to ich opinii możecie spodziewać się jeszcze przed końcem roku! :)36 komentarzy:

 1. Zaciekawiły mnie wszystkie książki językowe oraz "Wszystko w porządku". Nigdy nie przepadałem specjalnie za Hołownią, ale zacząłem teraz czytać "Monopol na zbawienie" i zaczynam zmieniać o nim zdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tyle świetnych książek, zazdroszczę diabelskich maszyn :) również drugą szansę i szklany tron chętnie bym przygarnęła do siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zycie-miedzy-wierszami21 grudnia 2013 11:07

  Okropnie jestem ciekawa Diabelskich maszyn! Marzy mi się ta trylogia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne kisążki, niektóre z nich są również na mojej półce, a niektóre bym chciała mieć, np. książkę Schmitta.

  OdpowiedzUsuń
 5. Magda Borkowska21 grudnia 2013 14:16

  W moim nadchodzącym stosiku również będzie kilka książek z wyprzedaży na fabryka.pl, o której pisałam :) Świetny stosik, zazdroszczę "Nieskończoności".

  ,

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio zastanawiałam się nad kupnem tej Mechanicznej Trylogii. Ale nie wiem czy warto...

  OdpowiedzUsuń
 7. Miłego czytania!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. sylwuch.blogspot.com21 grudnia 2013 16:08

  Ale stosisko! :) Czytałam jedynie "Ogród Kamili" i "W pierścieniu ognia", ale mam ochotę na "Małżeństwo we troje", "Wszystko w porządku" oraz "Drugą szansę".

  Paulino, zapraszam Cię na moje autorskie wyzwanie "Grunt to okładka", o którym napisałam na blogu. Może zechcesz wziąć udział? :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Mnie ciekawią książki od Mag oraz materiały do nauki języków obcych. Przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 10. Książki Clare, Schmitta i Evansa chętnie widziałabym na swojej półce.;) Przyjemnej lektury! Pozdrawiam i życzę wesołych świąt. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam ochotę na wiele z tych pozycji :D Polecam serię Diabelskie Maszyny, która podobała mi się jeszcze bardziej niż Dary Anioła ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Kilka pozycji wpadło mi w oko ;) Polecam serię Diabelskie Maszyny, które moim zdaniem są jeszcze lepsze niż Dary Anioła :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Podoba mi się kilka pozycji :D Polecam serię Diabelskie Maszyny, która moim zdaniem jest jeszcze lepsza niż Dary Anioła.

  OdpowiedzUsuń
 14. Katarzyna Chojecka-Jędrasiak21 grudnia 2013 18:42

  Pięknie się to prezentuje :) "Kłamcę" bym Ci chętnie podkradła :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Katarzyna Meres21 grudnia 2013 20:57

  Ale dużo książek! Miłego czytania :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Agnes Recenzentka22 grudnia 2013 00:51

  Tyyyyyle fajnych książek!

  Nieskończoność <3

  Mechaniczna trójca <3
  Tajemnica diabelskiego kręgu <3
  Szklany
  tron <3
  Gorączka 2 <3

  OdpowiedzUsuń
 17. Cudeńka! Kilku z nich strasznie Ci zazdroszczę :D Miłej lektury i wesołych świąt :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Czekam na Twoją opinię nt. "Kłamcy" Ćwieka.

  OdpowiedzUsuń
 19. Toć to stos, a nie stosik :D Ba, nawet dwa stosy :D "W pierścieniu ognia" już czytałam :D Wszystko co "Mechaniczne..." chętnie bym Ci zabrała. Poza tym, przyjemnego czytania życzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Ile książek! :) Najbardziej ciekawa jestem Twojej opinii na temat pozycji językowych, szczególnie Codziennika angielskiego i hiszpańskiego dla średnio-zaawansowanych Edgara.

  OdpowiedzUsuń
 21. Czytałam Twoją opinię nt. książki "Wszystko w porządku" i wydawała się mi ciekawa. Książki Hołowni czytam na bieżąco, więc również nabyłam tę książkę. Na dodatek miałam farta i zdobyłam dedykację od obu autorów :D

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja czytałam dwie jego książki i obie mi się spodobały z naciskiem na "Ludzie na walizkach", więc chętnie sięgnęłam też po "Wszystko w porządku" :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Jutro powinnam zacząć pierwszy tom, więc pewnie zaraz na początku roku napiszę o nim co nieco :)

  OdpowiedzUsuń
 24. No wiem, wiem... mamy do siebie te same uczucia. Ty przy każdym stosiku nienawidzisz mnie a ja nienawidzę Ciebie kiedy wstawiasz swoje nabytki :D

  OdpowiedzUsuń
 25. Wyprzedaż na Fabryce była rewelacyjna, mam nadzieję, że będzie więcej takich okazji. Do tej pory nic u nich nie kupowałam, ale teraz na pewno będę obserwować ich oferty! :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Jakoś na początku roku na pewno będę o niej pisać, więc już teraz serdecznie zapraszam, być może zdołam Cię do niej przekonać, albo (mam nadzieję, że nie!) zniechęcić ;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Zaraz zobaczę o co chodzi, dzięki za zaproszenie :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Ooo... no to jeszcze bardziej mnie teraz do niej zachęciłaś! :D Właśnie kończę "Tajemnicę diabelskiego kręgu" i po niej biorę się za "Mechanicznego anioła". Mam nadzieję, że mi się spodoba! :D

  OdpowiedzUsuń
 29. Na pewno będzie, ale nie wiem kiedy. Na pierwszy rzut pójdą egzemplarze recenzenckie, ale w międzyczasie na pewno sięgnę po tę serię, bo już od dawna na nią polowałam! :D

  OdpowiedzUsuń
 30. O reszcie językowych będzie już w nowym roku, więc już teraz zapraszam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Wow, super! To Ci się gratka trafiła! :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Magda Olszówka22 grudnia 2013 22:57

  "Szklany tron" tak bardzo cudowny<3 "Zabójczyni i władca piratów" też trzyma poziom - jedyną wadą jest to, że nowela jest zbyt krótka.. :P
  Stosik? Raczej stos :)
  Zazdroszczę hiszpańskiego, a raczej tego, że jesteś zaawansowana :P Ja się dopiero uczę..:)


  /books-pal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Jak przeczytasz daj znać, jak Ci się podobało! :)

  OdpowiedzUsuń
 34. No właśnie, jej objętość. Ale na szczęście już w styczniu wychodzi jej kontynuacja, więc to zawsze jakaś tam pociecha :D

  A w hiszpańskim zaawansowana niestety nie jestem. Nadal mocno początkująca, ale postanowiłam z książką spróbować. Na część rzeczy pewnie jeszcze przyjdzie czas, ale lubię stawiać sobie wyzwania! :D

  OdpowiedzUsuń