10 lipca 2012

Lubię... - czyli nowa zabawa blogowa

Kolejna zabawa blogowa - przyznam, że je lubię, bo mogę lepiej poznać osoby, będące po tej drugiej stronie ;) Zaproszenie dostałam od bloggera - Leger.

Oto dzisiejsze zasady:
1. Napisz kto Cię oTAGował
2. Wypisz wszystkie drobne rzeczy, które przychodzą Ci do głowy, które lubisz, które czynią Cię szczęśliwą, te wszystkie drobnostki, dla których warto żyć. Szczególnie te najdrobniejsze i te, które wydają się zbyt banalne, by je wymienić, ale które poprawiają Ci humor.
3. Otaguj kilka osób.

Więc moje odpowiedzi:

1. Lubię czytać. Na łóżku przykryta kołdrą, kocem (bądź bez: wersja letnia) i obowiązkowo z kubkiem herbaty, na balkonie również herbata musi być i w autobusie.
2. Lubię uczyć się języków obcych. W chwili obecnej moim życiem rządzi hiszpański, ale pamiętam też o angielskim i niemieckim. Jak je lepiej opanuję w roli głównej pojawi się też na pewno portugalski!
3. Lubię słuchać muzyki! Każdej! Od popu przez rock aż po muzykę klasyczną. Nie boję się słuchać tzw. komerchy. Słucham wszystkiego co wpada mi w ucho!
4. Lubię oglądać filmy i seriale! Głównie po angielsku - w ten sposób nie mam wyrzutów sumienia, że marnuję niepotrzebnie czas - przynajmniej oswajam się z różnymi akcentami ;)
5. Lubię pisać recenzje - nie sądziłam, że się aż tak w to wkręcę i rzeczywiście tak długo tutaj zostanę, ale teraz wiem, że to jest to i nieprędko odejdę!
6. Lubię zwierzęta! Wszystkie poza robalami i owadami.
7. Lubię czytać komentarze pod postami! Tak, przyznaję bez bicia. Lubię czytać opinie pod moimi wypocinami - oczywiście te mające jakikolwiek sens ;)
8. Lubię wiele innych rzeczy, o których mogłabym pisać jeszcze długo, te są pierwszymi, które wpadły mi do głowy ;)

Taguję: 
I każdego kto ma ochotę przyłączyć się do zabawy ;)

8 komentarzy:

 1. Odpowiedziałabym tak samo, z tym, że nie podoba mi się jakoś język portugalski. Po angielskim, niemieckim i hiszpańskim przyjdzie pora na francuski/szwedzki/rosyjski. ;)
  A co do recenzji - ja też nie sądziłam, że taki mi się to spodoba. Teraz nie wyobrażam sobie, bym mogła przeczytać książkę i nie napisać o niej ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio dużo zabaw blogowych, ale to fajnie - ja też je lubię :D I chyba też lubię to wszystko co ty tutaj wypisałaś. Książki - wiadomo :D Języki obce - właśnie zaczynam ale ciekawe jest to :P Muzyka, filmy i seriale - często zabicie nudy :D Ze zwierząt lubię psy, najbardziej labradory bo innych się boję jak latają sobie tak same.. :o :D

  OdpowiedzUsuń
 3. I znowu kolejna zabawa... Ja przynajmniej preferuję polskie filmy. Myślałem o obejrzeniu "How I met your mother" w oryginale, ale nie sądzę, żeby cokolwiek z tego wyszło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba również lubię wszystkie rzeczy, które wymieniłaś:) Dziękuję za zaproszenie, chętnie odpowiem na Twoje pytania:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejna zabawa, eh! :D Ale Twoje "lubie" są fajne - praktycznie identyczne jak moje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również te wszystkie rzeczy lubię;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki za otagowanie :) Na pewno wezmę udział!

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne odpowiedzi :)
  Zapraszam na swój konkurs, do wygrania audiobook : "Ja, anielica".

  OdpowiedzUsuń