15 sierpnia 2013

INFORMACJA: Wyniki konkursów będą troszeczkę spóźnione!

Cześć! Dzisiaj bardzo krótko, acz treściwie. Od soboty bardzo dużo czasu spędzam w samochodzie, w podróży, non stop zmieniam miejsca pobytu, robię dużo zdjęć, przygotowuję tematy postów dla Was co mam nadzieję, że niedługo zaowocuje i nie będzie nudno ;) Pracuję nad nową serią postów, nad kilkoma tematami, które chcę omówić, więc nie mam nawet chwili, żeby usiąść i posprawdzać Wasze odpowiedzi konkursowe za co bardzo przepraszam. Wiem, że wyniki miały się pojawić w przeciągu trzech dni od zakończenia konkursu, ale nie jestem wstanie dotrzymać terminu za co ogromnie przepraszam, bo nie spodziewałam się takiego natłoku różnych obowiązków w tym tygodniu. Nie podam Wam dokładnej daty ogłoszenia wyników, ale myślę, że powinny się one pojawić w poniedziałek lub wtorek. W każdym razie przez weekend będę miała wreszcie chwilę wytchnienia, więc na spokojnie usiądę i przeczytam wszystkie przesłane odpowiedzi, których jest naprawdę sporo i co mnie najbardziej zadziwia, są bardzo długie, więc chwilkę mi to wszystko zajmie.

Jeszcze raz bardzo przepraszam za zwłokę, mam nadzieję, że mi wybaczycie i wytrzymacie te kilka dodatkowych dni. Obiecuję, że na początku przyszłego tygodnia wyniki będą NA PEWNO!

Jutro możecie spodziewać się opinii na temat książki "Morza Szept", którą miałam przyjemność przeczytać kilka dni temu a w sobotę pojawi się ostatnia partia zdjęć z mojego wyjazdu do Mannheim do Niemiec, nad którą pracowałam w zeszłym tygodniu. Tak więc nowe posty na blogu będą, mnie jest tylko troszkę mniej, ale tak jak mówiłam, od przyszłego tygodnia, z nową energią i nowymi pomysłami, a nawet sporą ich ilością, wracam i będzie więcej wszystkiego, bo ostatnio główny nacisk tutaj był na książki. W najbliższym czasie będzie więcej języków, więcej zdjęć, podróży, planów i wszystkiego, chociaż o książkach oczywiście nie mam zamiaru zapomnieć :D

9 komentarzy:

 1. A już myślałem, że wyniki... Trochę odpoczynku, pracusiu!:) I czekam na posty, oczywiście. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Poczekamy i może nawet cię nie skrzyczymy za to czekanie :) Jestem bardzo ciekawa wszystkich zdjęć ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Też myślałam, że wyniki :D :D ale poczekamy... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba wszyscy wstrzymali oddech wierząc że mamy wyniki :-) Ale spokojna głowa, będziemy czekać cierpliwie, każdemu mogło się zdarzyć ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Poczekamy, poczekamy. Bez obaw :)

  OdpowiedzUsuń